• 2% - PODPORTE ŠK ELBA

• Školský klub ELBA, Smetanova 2,  Prešov

Milí rodičia a priatelia školy,

aj tento rok môžete rozhodnúť o darovaní 2 % zaplatenej dane z svojich príjmov. Podpora vzdelávania, výchovy a rozvoj telesnej kultúry našich detí a žiakov sa realizuje aj prostredníctvom nášho Školského klubu - ELBA, ktorý bol zriadený za účelom poskytovania všeobecne prospešných služieb v športovej a telovýchovnej oblasti našich žiakov a členov. Klub sa snaží touto cestou prispieť ku skvalitneniu výchovno-vzdelávacieho procesu žiakov.

Obraciame sa na Vás, našich priateľov škôl a ŠZ ELBA s požiadavkou o poukázanie Vášho finančného príspevku na účet ŠK ELBA. Vaše presne identifikované finančné čiastky budú výlučne použité na úhradu školských vzdelávacích, športových a voľnočasových aktivít žiakov a členov.

Darovaním 2 % zaplatenej dane z príjmov rozhodnete o hodnotnejšom a kvalitnejšom živote žiakov našich škôl a o tom, že podiel z Vašej zaplatenej dane bude využitý adresne, transparentne, efektívne a zmysluplne, t.j. pre kvalitatívny rozvoj výchovno-vzdelávacieho a pohybového procesu. Obraciame sa na Vás ešte raz s prosbou o podporu našich školských športových a mimoškolských aktivít a činností, ale aj o podporu vytvárania lepších, nadštandardných výchovno-vzdelávacích podmienok.

Prosíme Vás o odovzdanie 2% zaplatenej dane z príjmov.

Z týchto finančných prostriedkov sa podporujú:

• kurzy na zlepšenie pohybovej zdatnosti,
            • lyžiarske výcviky, vodácke výcviky,
            • turistické pobyty v prírode,
            • jednodňové pobyty na rôznych súťažiach, olympiádach,
            • nadštandardné telovýchovné kurzy a zariadenia školy,
            • odmeňovanie žiakov za školskú a mimoškolskú  činnosť,
            • vecné ceny v rôznych záujmových súťažiach a mnohé iné aktivity.

Ak sa rozhodnete podporiť náš školský klub,

Vaše rozhodnutie bude správne a podporíte naozaj dobré činy

za čo Vám úprimne ďakujeme

V Prešove,  20. januára 2020                                                                         Ing. Emil Blicha,