• EDU ples ELBA 2024

• Do fotogalérie bol pridaný nový album EDU ples ELBA 2024.

Reprezentačný ples škôl a školských zariadení ELBA a EVA V sobotu 10.2.2024 sa uskutočnil v priestoroch športovo kultúrneho centra El Park ďalší reprezentačný ples škôl ELBA a EVA. Krásne pripravená sála učiteľkami ZUŠ bola predzvesťou veľmi dobrej zábavy a tá naozaj počas celého plesu bola a s pribúdajúcim časom gradovala. Po privítaní hostí sa slova ujal moderátor večera a spolu so zriaďovateľom škôl a školských zariadení ELBA a EVA Ing. Emilom Blichom ples otvorili. Po prípitku nasledovalo predtancovanie, ktoré predviedol tanečný pár Kristína Hirčková s Gabrielom Bodnárom z Show DS Košice. Po nich ukázali svoje tanečné umenie aj hostia plesu, ktorým do tanca hrala skupina Koňare a DJ Vlado DX. Nasledovalo skvelé jedlo a po ňom vystúpenie hviezdy večera Jána Pisančina, ktorého všetci poznáme ako Andera z Košíc. Svojím trištvrte hodinovým vystúpením rozosmial celú sálu a sem tam tiekli pri výbuchoch smiechu aj slzy. Po hlavnom programe sa už opäť tancovalo. S jedinou dlhšou prestávkou počas tomboly, v ktorej bolo viac ako 50 cien. Napriek tomu sa podarilo ceny rozdať v relatívne rýchlom čase a tanečníci nestihli vychladnúť a mnohí z nich tancovali až do skorých ranných hodín. Veríme, že všetci zúčastnení sa na našom plese cítili príjemne a že sa stretneme znovu aj o rok. Lebo nielen sa má človek chlebom živiť, ale aj zábavou..

• DAROVANIE 2% Z VAŠEJ DANE

• Milí rodičia, priatelia, priaznivci škôl a školských zariadení ELBA, aj tento rok môžete rozhodnúť o darovaní 2 % zaplatenej dane zo svojich príjmov. Obraciame sa na Vás s požiadavkou na odovzdanie 2 % zaplatenej dane z príjmov pre:

ŠK SLOVAN Solivar:

IČO:                    42235618,

č. reg. NCRpo:   18126/2023,

IBAN:                  SK47 1100 0000 0029 4707 4028

Darovaním 2 % zaplatenej dane z príjmov rozhodnete o hodnotnejšom a kvalitnejšom živote našich žiakov pri podpore ich vzdelávan ia, výchovy a telesnej kultúry. Všetky finančné čiastky budú použité adresne, transparentne, efektívne a zmysluplne na úhradu školských športových a voľnočasových aktivít našich žiakov.

Ďakujeme.

• Súkromné centrum voľného času ELBA
      • frantisek.tramita@elbaci.sk, scvcelba@gmail.com, rudolf.dupkala@gmail.com
      • mob.: +421 905 562 737, +421908 986 733
      • Súkromné centrum voľného času ELBA Smetanova 2 080 05 Prešov Slovakia
      • DIČ: 2023331101
      • Číslo účtu: SK47 1100 0000 0029 2086 4046
      • PhDr. Rudolf Dupkala, PhD., MBA. DBA.